MÖBLER / Soffor / Soffa 11611115
nr 1161 1115
Soffa
gustaviansk, provinsarbete, längd: cm
Kondition: slitage, skador, ett ben löst - finns i kassan/receptionen
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 12 februari 2018
kl 18:07:05
12/2 18:02:05
Den Gustavianska stilen
Soffa
nr 1161 1115
Soffa
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 3.000 kr |
måndag 12 februari 2018 |
12/2 18:02:05 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen